Snubní prsteny Retofy - elegantní a kvalitní snubní prsteny

Články

Jaké dárky nás těší nejvíce?

muži nás někdy s oblibou obviňují z toho, že jsme chamtivé mrchy. Namísto jejich lásky si prý více ceníme drahé dary, které od nich dostáváme. Nejnovější výzkum však potvrdil pravý opak. Ve skutečnosti nestojíme o šperky z diamantů a drahé kabelky. Raději bychom byli překvapené něčím darovaným ze srdce. Nepohrdli bychom ani krásným zážitkem, který je pro nás podstatně cennější.


TIPY NA DÁRKY PRO ŽENY

Náhrdelníky, řetízky, přívěsky, náramky, náušnice či prsteny jsou oblíbeným dárkem, kterým muži obdarovávají své ženy při různých příležitostech, zda jsou to narozeniny, svátek, výročí, Vánoce nebo jiný speciální den. Na důkaz věrnosti a lásky v den zásnub muž obdarovává svou vyvolenou nádherným prstenem. Každá žena touží po krásném diamantovém šperku, a často se tento její sen naplní právě v den zásnub, kdy její muž na prst navlékne zásnubní prsten s diamanty.


3 tipy na dárek pro ženu

Vybrat pro ženy vskutku ohromující dárek je pořádná dřina. Jsou muži, kteří to zkoušejí už roky a dosud se jim to nepodařilo.


Módní e-shop HGM.cz

Chceme představit e-shop s módními doplňky od HGM.cz. Nejen oblečení, ale i módní doplňky nás prezentují. Někdy záleží i na prvním dojmu, jestli je nám ten druhý sympatický či nikoliv. Každý z nás má v sobě něco okouzlujícího. Chcete okouzlit svůj protějšek, známé a kamarády, rodinu a přátele, kolegy a nadřízené. Proto jsme pro vás připravili módní doplňky, s kterými nikdy nešlápnete vedle.


Pánská obuv - kvalita je základ

Kvalitní pánská obuv je nedílnou součástí každého muže, ať už je určena na léto, podzim, zimu či jaro. Bohatý výběr bot pro pány dokáže doplnit jakoukoliv siluetu i styl oblečení. Nabídka je pestrá, takže tu najdete boty pro každého. Na výběr máte různé značky, barvy i velikosti. Dali jsme si tu práci, udělali průřez jednotlivými kategoriemi pánské obuvi a vybrali několik zajímavých kousků, které by rozhodně neměli ve vašem botníku chybět. Pojďme se teď na ty nejzajímavější modely podívat společně.


Snubní prsteny

Zásnubní prsteny jsou jakýsi předvoj před tím pravým okamžikem a tak si mnohdy nelámete hlavu s tím, jak vypadají nebo z čeho jsou. Snubní prsteny jsou pravým opakem. Zde je již důležité, aby byly přesně takové, jaké si přejete a splnily vaše touhy a přání. Svatba je totiž událostí, na kterou budete vzpomínat celý život, a snubní prsteny jsou šperky, které ji mají zpečetit.


Jaký ložní textil vybíráme?

Jako všechno ostatní, tak i ložní povlečení prochází vývojem. Během několika let se nezměnily jenom vzory, ale také materiály (perkal, mikroplyš, mikrobavlna, mikrokrep a další). Nejpoužívanější je především bavlněné povlečení, ale v oblíbenosti stoupá i krepové povlečení, které nabízí tu výhodu, že se nemusí žehlit.


Jak vybrat dobrého svatebního vizážistu

Svatební líčení byste si rozhodně neměla dělat doma. Proč? Jelikož se nikdy nedovedete nalíčit tak, jako to umí profesionál. Důvodem je jak zkušenost, tak i kvalitní pomůcky, stejně jako kvalitní produkty. Když už se rozhodnete svěřit se do rukou profesionálům, je dobré vědět, jak toho pravého nejlépe najít. Pokud nevíte, poradíme vám, jak vybrat svatebního vizážistu, se kterým rozhodně zklamána nebudete.

Copyright © 2010 Snubní prsteny Retofy - elegantní a kvalitní snubní prsteny | Zajímavosti | Partneři | Články
SILVER-GOLD.CZ | hodinky Esprit | Plastická estetická chirurgie Plzeň | Pěkné šperky | Náušnice prsteny zlato stříbro | svatební fotograf Praha | Svatební oznámení | Dárkové krabičky | Swarovski šperky