Snubní prsteny Retofy - elegantní a kvalitní snubní prsteny

Články

Jak vybrat dobrého svatebního vizážistu

Svatební líčení byste si rozhodně neměla dělat doma. Proč? Jelikož se nikdy nedovedete nalíčit tak, jako to umí profesionál. Důvodem je jak zkušenost, tak i kvalitní pomůcky, stejně jako kvalitní produkty. Když už se rozhodnete svěřit se do rukou profesionálům, je dobré vědět, jak toho pravého nejlépe najít. Pokud nevíte, poradíme vám, jak vybrat svatebního vizážistu, se kterým rozhodně zklamána nebudete.

Jak vybrat dobrého svatebního vizážistu

Kvalitní kosmetické produkty jsou základ

První krok, který je spojený s cestou k dokonalému svatebnímu vizážistovi, je spojený s tím, že byste si měla zjistit, jaké kosmetické produkty používá. Valná většina těch kvalitních se tím velmi často chlubí, a to proto, že používají skutečnou kvalitu. A ta má vliv nejenom na dokonalý výsledek, ale má vliv pochopitelně i na to, že v daném svatebním líčení budete moci být skutečně celý den. Nijak nebude hrát roli to, zda bude horko a vy se budete více potit, nebo vás některá ze svatebních situací dojme a vám se v očích objeví slzy. I to by měly kvalitní kosmetické produkty vydržet.

Kvalitní kosmetické produkty jsou základ

Ptejte se na zkušenosti

Ano, i zkušenosti jsou tím, co by vás mělo zajímat. Pokud se jedná o vizážistu, který svou práci dělá již několik let a soustředí se jenom na ni, dá se říci, že rozhodně zvolíte správně. Kde však doporučujeme být na pozoru, to jsou situace, kdy vizážista nebo vizážistka dělají ještě desítky věcí okolo, nebo na situace, kdy se jedná o někoho bez zkušeností, kdo se rozhodl s touto prací začít třeba na základě krátkého rekvalifikačního kurzu od pracovního úřadu. Ten dobrou volbou skutečně nebude.

Chtějte doporučení i zkoušku

Čím charakterizovat správného vizážistu? Pochopitelně i tím, že mu záleží na tom, jak budete vypadat. Sám by měl přijít s možnými nápady, stejně jako by měl přijít s doporučením toho, co by vám mohlo dokonale slušet. A to třeba v souvislosti s barvou vašich šatů, s barvou svatby, nebo s vaším přirozeným vzhledem. Dále je dobré požadovat i zkoušku make-upu, kde se doladí všechny detaily a bude zcela jasné, jak samotné svatební líčení proběhne. To říkáme spíše na okraj, jelikož zkušení vizážisté na zkoušce trvají sami.

Chtějte doporučení i zkoušku

Jak je to s cenou?

Svatba je váš den, a pokud to není nezbytné, snažte se neškudlit každou korunu. O líčení to platí dvojnásob. Vy budete středem pozornosti a měla byste vypadat dokonale. Proto pamatujte, že dobrý vizážista nemusí patřit do kategorie nejlevnějších. Je to dáno jak tím, že on sám používá drahé produkty, tak i tím, že jeho zkušenosti a umění jsou podpořeny řadou různých kurzů, které si také musí platit. Když však daného člověka zvolíte, máte jistotu, že za své peníze dostanete dokonale odvedenou práci. Ve svůj svatební den tak budete vždy středem pozornosti a každý bude moci stále obdivovat jenom vaši dokonalost.

 

Copyright © 2010 Snubní prsteny Retofy - elegantní a kvalitní snubní prsteny | Zajímavosti | Partneři | Články
SILVER-GOLD.CZ | hodinky Esprit | Plastická estetická chirurgie Plzeň | Pěkné šperky | Náušnice prsteny zlato stříbro | svatební fotograf Praha | Svatební oznámení | Dárkové krabičky | Swarovski šperky